Contact

Bestuur

Voorzitter

Eduard Ponten
M: voorzitter@stadsjongenskoor.nl

Secretaris

Baukje Tooren
M: secretaris@stadsjongenskoor.nl

Penningmeester


Jan Rabelink
T: 0541 – 514985
M: penningmeester@stadsjongenskoor.nl

Koormanager


Sandra Hanter
T: 06-28289994
M: koormanager@stadsjongenskoor.nl

Overig

Informatie


Mariette Effing
T: 0615941409
M: stadsjongenskoor@koorenzo.nl

Repetitieruimte


Koninklijke Harmonie St. Joseph
Haverstraat 9
7573 GK Oldenzaal

Muzikaal team

Dirigent


Mariette Effing
T: 0615941409
M: stadsjongenskoor@koorenzo.nl
W: www.koorenzo.nl

Pianist


Dennis Vallenduuk
T: 0651620916
M:dennisvallenduuk@gmail.com

Zangdocent


David Bishop
T: 0538 510996
M: dnbishop@hotmail.com

Aanmelden?

Interesse om te zingen bij het Stadsjongenskoor Oldenzaal?
Klik dan op de button hieronder voor meer informatie
en het inschrijfformulier.